בס"ד

pisgatac@gmail.com
054-4678152 054-4678152

אודות

שמי אליק זכאל (PhD), שימשתי שנים רבות כמתרגל, מרצה ומנחה סטודנטים בכתיבה אקדמית. כן ערכתי כתבי עת אקדמאיים ופירסמתי מאמרים מדעיים בז'ורנלים בארץ ובחו"ל.

יצאתי לדרך חדשה ועצמאית. זה למעלה מעשר שנים, אני מסייע– בכתיבה אקדמית- באופן אישי [רק אני- לא "זורק" אותך לאף אחד אחר] ונותן עזרה משמעותית, עם יחס אישי, הוגנות ואמינות– לסטודנטיות ולסטודנטים בכל התארים ובכל האוניברסיטאות והמכללות. כמו כן נותן שיעורים פרטיים בכתיבה אקדמית (מיועד בעיקר לממשיכים לתואר שני ולדוקטורט).

אני נותן מענה איכותי ומהיר בתחומים רבים במדעי החברה (כולל משפטים ומנהל עסקים, תקשורת, חינוך ועוד) ובמדעי הרוח (כולל ספרות, יהדות, פילוסופיה, קולנוע ועוד); אני אוהב נושאים מאתגרים ואפילו ביזאריים. שיתוף הפעולה בינינו יהיה פורה.

אנא שלחו לי פירוט מלא על צורכיכם: השאלה המחקרית, סוג העבודה (עיונית או אמפירית איכותנית/כמותנית), מס עמ', לו"ז; צרפו נא סילבוס וכל חומר רלוונטי – למען סמינריון מנצח.

מניסיוני, סטודנטים רבים מתקשים בכתיבת סמינריון או תזה. הם בדרך כלל לא מקבלים לכך מענה באוניברסיטה או במכללה. זוהי משוכה אחרונה שמעכבת אותם בדרך לקבלת התואר.

בשביל זה– אני כאן.
בשבילך.

הבה נצעד יחד בשביל המוביל לתואר הנכסף.

סמינריון - במיוחד בשבילך

צוות אקדמאים, בעלי תארים גבוהים ומיומנים אשר שמשו כמרצים, מנחים ומתרגלים סטודנטים בכתיבה אקדמית - מסייעים, מנחים ומספקים רשת של תמיכת מומחים לסטודנטים (בכל האוניברסיטאות והמכללות, בכל המחלקות ובכל השנים) בכתיבה והגשת עבודות אקדמיות מעולות ולפי דרישה. השרות הוא אדיב-מקצועי-ישיר-ענייני-דיסקרטי.

לחצו כאן לקריאת התקנון
נא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הוקם ומופעל באמצעות מערכת operation logo על ידי בזק בינלאומי